052-2246911

המלצות מטופלות שקיבלו עיסוי בזמן ההריון


"הטיפולים תרמו מאוד לתחושתי הכללית, לרגיעה, לפורקן של מתח בשרירים ולהתחברות לגוף. הנשימות שלמדתי מאביטל עזרו מאוד. בעזרת הטיפולים למדתי לחבר בין הרגשות והפחדים לבין היכולת שלנו לעזור לעצמנו על ידי הדמיון. אביטל עבדה איתי עם דמיון מודרך של התרכזות בגוף ונשימה לכאב ולאזורים מסוימים שמאוד עזרה בהריון. הטיפולים בהריון עזרו לי בלידה בכך שחיזקו את הביטחון, האינטואיציה והאופטימיות."

(ג'ולי, רמת השרון)


"הטיפולים עזרו במידה רבה מאוד למתח בצוואר ובגב העליון והתחתון, מהם סבלתי בהריוני השלישי. העיסויים שעברתי במהלך ההריון מאביטל היו נפלאים ומועילים במידה גבוהה. פיזית הם עזרו לי מאוד להתגבר על תחושת כובד וחוסר גמישות ותמיד יצאתי מהעיסוי בתחושה של שליטה בגוף ונועם ובחיוך גדול"

(אורית, ת"א)


"הטיפולים הרגיעו במידה רבה מאוד את החרדה שהתעוררה לקראת הלידה.
מה שעזר לי בלידה היו הנשימות והעיסוי מבן זוגי, שלמדנו בשיעור של אביטל שהו היא לימדה את בן זוגי כיצד לעסות אותי בעצמו ובעת הלידה ומהם הדגשים לעיסוי בעת ההריון".

(נעמי, ת"א)


"הטיפולים אצלך בקליניקה המרגיעה בפתח תקווה כל משך ההריון עזרו לי מאוד להתכווצויות בשריר השוק, לתחושת כבדות ולבצקות ברגליים. העיסוי שעברתי אצלך זו חוויה מרגיעה מאוד לגוף ולנפש. תחושה כללית טובה וחיבור לגוף, פינוק אמיתי!"

(קייט, גבעתיים)"אחרי שמונה חודשים של מועקה, הטיפול בעיסוי הביא להקלה. מתחילת ההריון אני לא חושבת שהרגשתי כזאת קלילות, שימחה ושלווה."

(מאי, ת"א)


"לא הייתי מסתדרת בלי הטיפולים של אביטל שהיו עבורי מקום של ביטחון ונחמה. העיסויים שעברתי אצלך בזמן ההריון שיפרו את הרגשתי הפיזית והרגשית ואת השקפתי לחיוב על החיים בכלל וכן חיזקו את אמונתי שהכל יסתדר! הטיפולים חיזקו את הקשר שלי עם עצמי ועם העובר גם בהריון וגם בלידה. אני יודעת שאפנה לטיפולים אלו- גם עיסוי בהריון וגם אימון אישי נפשי ללידה, גם בהריון הבא ובהחלט ממליצה על כך לנשים אחרות."

(רנדי, רמת השרון)


"זה ההריון השני שבו אני מסתייעת בטיפול של אביטל, הפעם בזמן הלידה. הטיפול בלידה היה משמעותי בכך שעזר לי להתמודד עם כאבי הצירים, להירגע ולהתרכז בנשימות. כל אלו קידמו את התהליך תוך כדי שאני מתרחקת מהכאב ומתקרבת ללידה."

(רנדי, רמת השרון)


"שלום לך אביטל,
נפגשנו למיטב זכרוני לפני יותר מ-10 שנים, סבלתי מכאבי גב כרוניים ועייפות . אחרי כעשרים ד' של חימום היה לי מאוד נעים, מה שלא היה לי הרבה זמן. כל שריר קיבל יחס, גם כאלה שאני לא מכירה, ואז התחלת "ללוש ולנער,," לא הבנתי מאיפה זה יוצא,,, היה כ"כ טוב. המסאג' הזה בהריון היה מדהים והמדד לחיים! למדתי ממך איך לקום, לישון, תנועות, עוד לפני שהרופאים גילו את סוג המחלה שלי.
אנחנו נפגשות במשך השנים לסירוגין, יותר ופחות. בשבוע שעבר לא שמרתי על מנוחה נכונה והתעוררתי ו"איבריי" לא הקשיבו לי,,, צלצלתי אליך ואת כמו מלאך חזרת אלי ואמרת שיש לך חלון אם אני יכולה להגיע תוך רבע שעה,,, אספתי את "איבריי" למונית והגעתי!
"ביצעת" בי את קסמייך, למרבה הפלא יכולתי כבר לרדת מהמיטה"עצמונית" ! דידיתי החוצה בצער-רציתי עוד אבל הסכמתי איתך שמנוחה תחזיר אותי למוטב, עשיתי כעצתך נחתי כל הסוף שבוע. אין מילים שיספיקו לתאר את ההרגשה, הכאבים שהיו לי הם כמו חליפת מתכת מעיקה, אחרי ביקור אצלך כמו השלת אותה מעלי שאני אפילו לא זוכרת כמה כואב זה היה. באמת אחרי מנוחה אמיתית חזרתי לגמישות ולאנרגיה כמקודם, כאילו לא היה!!! את מדהימה!!!
עשיתי עיסויים בארץ ובחו"ל, היו גם טובים, אבל עם הבנה ורגישות כמוך לא היה לי. יש בך הקשבה אמיתית לצרכים האמיתיים – לכאבים שאותם את יודעת לנטרל וללמד דרך חיים בריאה. את מזהה את מקור הכאב די במהירות, לעיתים אני אפילו לא יודעת איפה מקור הכאב, ואת מתחילה ב"ליטוף" עד שכל שריר חוזר לתפקוד פלוס. את מלאה כרימון בידע, בכל פעם שנפגשו את סיימת ללמוד עוד משהו או שאת באמצע,,,
את נהדרת, מופלאה, אישיות קורנת שפע, מלאכית שכל אחד היה רוצה שתהיה לו, אני שמחה שיש לי את הטלפון שלך !!!
תודה לך על איכות החיים שהענקת לי, כל שריר מודה לך בנפרד.
עכשיו אני יכולה לבוא רק לפינוק,,,"

"מי שלא עברה עיסוי אצל אביטל, לא כל שכן עיסוי בהריון אצלה- לא יודעת מה היא מפסידה, לא מבינה איך זה יכול לעזור לה".
ר.
 

חזרה