052-2246911

המלצה מזוג שעבר אצלי קורס הכנה זוגית ללידה

1.

מרגע שנולדה רוני, האחיינית שלי, לפני 11 שנה, אביטל זכורה לטוב כמי שהכינה את אחותי נעמה ואת בעלה ללידה. וכשנכנסתי אני להריון, טבעי היה שנפנה אליה להסתייע בהדרכה ובהכנה ללידה. היה לי ברור שאהיה בידיים טובות.
אביטל היתה רצינית. אמיתית. מקצועית. במפגשים שלנו היא נתנה מקום לא רק להשקפת העולם שלה, אלא גם לשלנו. הסבירה בסבלנות. לא ויתרה על תרגולים והתנסויות ושאלה אותנו שאלות שעוררו מחשבה ואיפשרו הכנה לקראת.
אביטל עשתה בשבילי משהו שלא הצלחתי עד אותו הרגע לעשות בשביל עצמי – לחשוב על רגע הלידה, ומה מצפה לי בו, ואיך להתכונן לקראתו. למשל, זכור לי שהיא העלתה את נושא הנוכחים בחדר הלידה – נושא שהתחבטתי בו רבות. השאלות שלה איפשרו לי לגבש עמדה ברורה, שממש הוכיחה את עצמה במהלך הלידה.
ביום הלידה הגענו לביה"ח אחרי שהיתה לי ירידה מים, ונתקלנו בצוות רופאים ואחיות שרצו מאוד ליילד אותי בהקדם האפשרי. הרגשתי שאנחנו לבד במערכה והתקשרתי אל אביטל כדי לקבל רעיונות איך אוכל להתמודד עם המצב. למרות שהשעה היתה מאוחרת, היא ענתה לי בסבלנות ובחברות. גם במהלך 28 השעות שעברו מרגע ירידת המים ועד לרגע הלידה, קיבלתי ממנה הודעות טקסט ובהן ביקשה להתעדכן. הרגשתי שהיא מלווה אותי מרחוק.
בסופו של דבר ילדתי את בני נעם בלידה טבעית וללא אפידורל, פיטוצין או כל תוספת אחרת שרצו לתת לי. אני זוכרת שהתקשרתי אל אביטל בעודי בחדר הלידה כדי לעדכן אותה. הרגשתי שמגיע לה לשמוע שהכל עבר בשלום.
ההדרכה שלה, התנועות והקולות שלימדה אותי להפיק ליוו אותי בכל רגע ורגע בלידה, ואיפשרו לי לממש אותה כפי שרציתי – מעבר לכאב, מעבר לעייפות ומעבר לדעות הנחרצות שנשמעו סביבי.
אני מלאת תודה על החום והאכפתיות של אביטל, וממליצה מאוד לכל מי שחושבת לקבל הדרכה ממנה לעשות זאת ללא היסוס.
בברכה,
דנה הלוי-כץ


המלצה של מטופלת ששימשתי לה דולה תומכת לידה וכן עברה אצלי קורס הכנה נפשית ללידה בשיטת קיי- אימון אישי נפשי ללידה

2. בס"ד
אביטל היקרה!
קודם כל ברצוננו להודות לך מקרב לב על הליווי האישי בהריון ובלידה שלי. קיבלנו ממך מידע, תמיכה והכוונה לאורך כל הדרך.
זהו ההיריון הראשון שלנו- והיינו נרגשים מאוד לקראת הלידה- רצינו לבוא 100% בטוחים ומודעים לכל השיטות, השלבים והאפשרויות ללא הפתעות.
אביטל הדריכה אותנו על שיטות הרפיה ודמיון מודרך, הסימנים המקדימים ללידה, התמודדויות עם צירים וכאבים, מה לצפות בכל מצב, שילוב הבעל בתור תומך ועוד רבות.
בסופו של תהליך ילדתי כמו שרציתי בלידה טבעית, ללא שום התערבות תרופתית וללא חתכים.
אביטל הייתה מעל ומעבר לציפיותינו - גם בתור מדריכה וגם בתור תומכת לידה.
בהמלצת אביטל לקחנו קורס מקדים להנקה וזה מאוד עזר וב"ה התינוק ינק נכון מהרגע הראשון.
בלי אביטל- לא היינו מוכנים ללידה כמו שצריך, וספק אם הייתי יולדת לידה טבעית ללא אפידורל.
אנחנו ממליצים בחום על אביטל לכל מי שרוצה הדרכה מקצועית, רגועה, ומלאת ביטחון לתהליך הלידה.
בהערכה רבה, א. וח. – פ"ת.

מסרון תודה מזוג שעבר אצלי בקליניקה בפתח תקווה קורס הכנה ללידה

3. ע': המלצה של זוג שעבר אצלי קורס הכנה ללידה